Yurtiçi İletişim Bilgilerimiz

Mahmut Işık General Manager Management mahmut@medkonlines.com
Ferec Kahveci Deputy General Manager Liner & Feeder Department Line Management ferec.kahveci@medkonlines.com 0530 238 2598-Extn 154
Murat Karaman Line Manager Line Management murat.karaman@medkonlines.com 0530 238 2573-Extn 116
Hande Karani Akkaya Pricing Executive Line Management hande@medkonlines.com 0530 238 2572-Extn 124
Göksel Giritlioğlu Feeder Operation Specialist Line Management goksel.giritlioglu@medkonlines.com 0537 919 8919-Extn 180
Armağan Kırmızı Operations Manager Operation armagan.kirmizi@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 192
Kutlu Kutluhan Chief of Operation Operation kutlu.kutluhan@medkonlines.com 0530 238 2599-Extn 137
Sema Baş Export Marketing Manager Marketing sema.bas@medkonlines.com 0530 238 2575-Extn 123
Ferhat Kaplan Export Sales&Marketing Specialist Marketing ferhat.kaplan@medkonlines.com 0530 699 3219-Extn 181
Ömer Avlak Export Sales&Marketing Specialist Marketing omer.avlak@medkonlines.com 0530 063 9401-Extn 185
Nil Tuncel  Export Sales&Marketing Specialist Marketing nil.tuncel@medkonlines.com 0530 915 20 57-Extn190
Çilem Şahin Sales&Marketing Marketing cilem.sahin@medkonlines.com 0530 915 0455- Extn 184
Arzu Şen Import Marketing Manager Marketing arzu@medkonlines.com 0530 238 2563-Extn 126
Gökben Mürteze Import Sales&Marketing Specialist Marketing gokben.murteze@medkonlines.com 0530 174 5707-Extn 118
Ufuk Demircan Import Sales&Marketing Specialist Marketing ufuk.demircan@medkonlines.com 0530 848 0627- Extn 179
Seda Tahmaz Project Cargo&Business Development Executive Marketing seda.tahmaz@medkonlines.com 0530 238 2574-Extn 143
Berna Duruer Chartering Department Chartering Department berna.duruer@medkonlines.com 0530 063 9414-Extn 125
Baran Kızılgül Logistics Manager Logistics baran.kizilgul@medkonlines.com 0533 367 0368-Extn 187
Olcay Çoban Logistics olcay.coban@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 129
Coşkun Azazi Logistics Specialist Logistics coskun.azazi@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 189
Feyza Engin Logistics Responsible Logistics feyza.engin@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 161
Özgür Şahin Logistics& Land Transportation Specialist Logistics ozgur.sahin@medkonlines.com 0532 693 2689- Extn 175
Okan Göktürk Land Transportation Responsible Logistics okan.gokturk@medkonlines.com 0530 063 9403-Extn 193
Kenan Çatalkaya Domestic Land Transportation Specialist Logistics kenan.catalkaya@medkonlines.com 0530 915 0456-Extn 186
İbrahim Özgül Documentation Chief Documentation ibrahim@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 121
Okan Sarıbaş  Documentation Department Documentation Department okan.saribas@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 119
Ömer Vural Documentation Specialist Documentation omer.vural@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 177
Mert Kurt Documentation Department Documentation Department mert.kurt@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 178
Pınar Yanat Finance Manager Finance Department pinar.yanat@medkonlines.com 90(216) 574 63 00
Okan Kütük Finance Department Finance Department okan.kutuk@medkonlines.com 90(216) 574 63 00
Şaziye Poyraz Finance Department Finance Department saziye.poyraz@medkonlines.com 90(216) 574 63 00
Ramazan Özarslan Revenue&Cost Control Department Finance Department ramazan.ozarslan@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 188
Sibel Genç Account Manager Accounting Department sibel.genc@medkonlines.com 90(216) 574 63 00
Yasin Temiz Deputy Accounting Manager Accounting Department yasin.temiz@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 128
Büşra Kul Accounting Department Accounting Department busra.kul@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 139
Emrah Ayluçtarhan Accounting Department Accounting Department emrah.ayluctarhan@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 145
Emrah Binali Accounting Department Accounting Department emrah.binali@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 115
Ersin Türk Accounting Department Accounting Department ersin.turk@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 138
Ömer Mengüer Agency Chief Agency omer.menguer@medkonlines.com 0530 915 0525-Extn 176
Abdurrahman Eren Agency Operation Agency abdurrahman.eren@medkonlines.com 0216 574 63 00-Extn 152 
Cüneyt İğrek Agency Officer Agency cuneyt@medkonlines.com 0530 238 2587
Mustafa Yılmaz Ambarlı Operation Chief Agency mustafa@medkonlines.com 0530 238 2564
Kadir Engin İlgün Agency Officer Agency engin.ilgun@medkonlines.com 0530 238 25 65
Aylin Tomaçoğlu Human Resources Manager Human Resources aylin.tomacoglu@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 146
Gizem Vardar Human Resources Responsible Human Resources gizem.vardar@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 183
Ayşem Çığcı CEO Asistant  Administrative Services aysem@medkonlines.com 90(216) 574 63 00
Mehmet IŞIK Deputy General Manager ( Technical) Technical Departmant mehmet.isik@medkonlines.com 0533 927 6970-Extn 150
Ertuğrul Güldan Marine Chf. Eng& Technical Manager Technical Departmant ertugrul.guldan@medkonlines.com 0530 392 7709-Extn 132
Arman Belli  Purchasing Manager Technical Departmant arman.belli@medkonlines.com 0532 682 1558-Extn 148
Gökhan Arbak DPA-CSO Technical Departmant gokhan.arbak@medkonlines.com 0530 848  0659-Extn 151
Soner Emirza Technical Superintendent Technical Departmant soner.emirza@medkonlines.com 0530 174 5703-Extn 165
Yavuz Zıvalı Electric Superintendent Technical Departmant yavuz.zivali@medkonlines.com 0530 238 2583-Extn 147
Fatih Hacısalihoğlu Crew Manager Technical Departmant f.hacisalihoglu@medkonlines.com 0530 848 0665-Extn 153
Sezai Şensoy Crew Executive Technical Departmant sezai@medkonlines.com 0549 650 2073- Extn 149
Eyüp Dırman Director of Administrative Services  Administrative Services eyup@medkonlines.com 90(216) 574 63 00-Extn 120
Sevcan Şahin Secretary  Administrative Services sevcan@medkonlines.com 90(216) 574 63 00

 

Medkon Gemlik; Dr. Ziya Kaya Mahallesi Kumsal Sokak Kafoğlu Apartmanı D Blok Kat:1 Daire:2 16600-Gemlik Bursa 

Tuba Günözer Bursa Agency Sales & Marketing Manager Marketing tuba.gunozer@medkonlines.com 0530 238 20 04- 90(224) 514 4411-Extn 300
Sinem Bilge Sales&Marketing Specialist Marketing sinem.bilge@medkonlines.com 0534 890 3542-90(224) 514 4411 Extn 302
Zeki Işık Operation Operation zeki@medkonlines.com 0530 301 9235-90(224) 514 4411 Extn 303
Gökhan Yayla Operation Operation gokhan.yayla@medkonlines.com 0534 890 3552
Selin Balaban Bursa Agency Manage Management selin.balaban@medkonlines.com 05309152058
+ 90(224)514 44 11-Extn-304

 

Medkon İzmir; 1476 Sokak No:2 Aksoy Plaza Kat:7 Daire:7 Alsancak-İzmir

Ayşegül İştebir  Sales&Marketing Specialist Marketing aysegul.istebir@medkonlines.com 0534 890 3547-90(232) 464 3973 Extn 204
İpek Şahin Sales&Marketing Marketing ipek.sahin@medkonlines.com 0533 144 9700-90(232) 464 3973 Extn 207
Asil Uzun İzmir Operation Operation asil.uzun@medkonlines.com 0530 915 0526-90(232) 464 3973 Extn 206
Bülent Yavan Operation Operation bulent@medkonlines.com 0530 238 2577-90(232) 464 3973 Extn 203
Bengü Deniz Secretary (İzmir)   bengu@medkonlines.com 0530 238 2585-90(232) 464 3973 Extn 201

 

Medkon Mersin;  Ismet Inonu Bulvari Klas Plaza No:70 (B Kule), Kat:5 D: 9 Akdeniz 33100 Mersin

Kerim Burak Aydük Sales&Marketing Specialist Marketing kerim.ayduk@medkonlines.com 0534 890 35 56-0324 233 7246